Jak nejvýhodněji nakoupit na Bucifálku?

Autor: Lukáš Hefner Kat.: Užitečné Datum: Zobrazeno: 3258

Nákupčí GURU!

Typy a doporučení na co nejvýhodnější nákup na Bucifálku! Naučíme vás jak nakupovat. 

Dnes si ukážeme jak využívat akce a jak se o nich dozvědět. Ukážeme si jak lze ušetřit při nákupu úplné maximum.

Pokud vybíráte kočárek a chcete to nejlepší za nejlepší cenu, pak jste správně u nás na Bucifálku. Tak jako děti, i my si hrajeme a připravujeme pro vás nejrůznější akce. Postupně si projdeme jak u nás nakoupit a využít všechny nabízené slevy, dárky a vychytávky.

Odběr novinek

Pokud jste nový návštěvník a ještě jste nenakoupili, určitě využijte možnost nechat si zasílat novinky z Bucifálku. Jednak se dozvíte o zajímavých akcích, ale ihned obdržíte 50 Kč na váš první nákup. 

  1. Přejděte na hlavní stránku Bucifálka
  2. Ve spodní části stránky naleznete okno pro odběr novinek.
  3. Zadejte svůj email.
  4. Během několika okamžiků vám na email dorazí kód na 50 Kč

Facebook stránka

Další možnost jak se dozvědět o akčních cenách hledejte na naší Facebook stránce: https://www.facebook.com/bucifalekcz/

Facebook stránku si určitě dejte do oblíbených, neboť na FB jsem dost aktivní a sdílíme všechny akční produkty. Zde získáte poměrně velkou šanci najít produkt s výraznou slevou. Velkou výhodou proč se s námi spojit na Facebooku je, možnost účastnit se různých soutěží a živých vysílání o slevy.

Stránka slevy

Na stránce slevy, můžete prohlížet zlevněné produkty, převážně i produkty k okamžitému odeslání, apd. Na této stránce vždy naleznete nějaké zboží v akci.

Doprava zdarma

Objednávky nad 5000 Kč jsou s dopravou zdarma. Pro objednávky menší než 5000 Kč máme možnost vytočit dopravu zdarma v kole štěstí. 

Kolo štěstí

Kolo štěstí naleznete na každé stránce produktu v pravém dolním rohu. V kole štěstí si můžete vytočit dopravu zdarma, slevy 1-8% nebo -500 Kč z objednávky. Točit můžete každý den. Pokud si žádnou slevu nevytočíte, můžete sdílet naše kolo štěstí na facebooku a obdržíte jedno otočení navíc. 

Dárek zdarma

Nově můžete získat, ke každému kombinovanému kočárku, deštník zdarma. Plánujeme i další dárečky a bonusy k vašim objednávkám. 

Snad jsme vás tímto článkem potěšili, níže si ukážeme jak lze slevy zkombinovat a kolik můžeme ušetřit.

Příklad nákupu

Najdeme si např. kombinovaný kočárek Kunert Lavado v akci z našeho Facebooku (dle heureky a zboží máme nelepší cenu), dáme na Bucifálku odběr novinek, vytočíme si slevu 8%, dopravu máme zdarma a za kočárek celkem utratíme 8597 Kč z původních 10450 Kč (Sleva 1853 Kč!)