Soutěž u Bucifálka

Autor: Lukáš Hefner Kat.: Novinky Datum: Zobrazeno: 7643

Soutěž u Bucifálka

Soutěž o kočárek Kunert Lavado, slevový kód, autosedačku zdarma.

Vážený zákazníku

Eshop Bucifalek.cz zahajuje soutěž o kočárek Kunert Lavado, slevu na kočárek 500 Kč, autosedačku ke kočárku zdarma.

Pokud tento příspěvek na Facebooku obdrží od vás 300 "lajků" (to se mi líbí), zašleme všem účastníkům slevu 500 Kč na kočárek.

Pokud tento příspěvek na Facebooku získá 600 "lajků" (to se mi líbí), zašleme všem účastníkům soutěže kód na autosedačku zdarma (sleva 991 Kč)

Pokud tento příspěvek získá 1200 "lajků" (to se mi líbí), zašleme všem akci na autosedačku ke kočárku zdarma + jednoho z vás vylosujeme a ten obdrží kočárek Kunert Lavado zdarma!

Podmínky soutěže

Každý účastník, se může přihlásit do soutěže pouze z jednoho profilu na Facebooku. Přihlášením do soutěže se rozumí, dát tomuto příspěvku na Facebooku označení "to se mi líbí"

Můžete vložit komentář a sdílet s přáteli.

Slevové kódy ze soutěže, nelze kombinovat s dalšími slevovými kódy nebo akcemi. 

Pokud příspěvek obdrží 1200 a více označení "to se mi líbí" 28.9.2017 vylosujeme jednoho z vás a oznámíme výhru na Facebooku v komentářích u příspěvku soutěže. Výherce obdrží kombinovaný kočárek Kunert Lavado s autosedačkou.

V případě, že příspěvek obdrží 600-1199 označení "to se mi líbí" zašleme všem účastníkům soutěže kód, na autosedačku zdarma ke kočárku Kunert Lavado (sleva 991 Kč).

V případě, že příspěvek obdrží 300-599 označení "to se mi líbí" zašleme všem účastníkům slevu 500 Kč na kombinovaný kočárek Kunert Lavado.