Stále vylepšujeme

Autor: Lukáš Hefner Kat.: Novinky Datum: Zobrazeno: 3139
Představujeme Vám novinky na Bucifálku. Nové kočárky, nové akce, vylepšené zobrazení pro mobily a další vylepšení. Více se dozvíte dále v článku.

Začneme tím méně zajímavými, ale velmi důležitými novinkami. Změny provedené na Bucifálku se snažíme dělat tak, aby vám přinesly lepší zážitek z procházení našeho obchodu.

Větší náhledy

Rozhodli jsme se využít obrázkovou plochu na maximum. Od počátku jsme se vám snažili přinést velké náhledy, především na telefonech a tabletech. U posledního přidaného produktu jsme náhledový obrázek přiblížili do okrajů a líbí se nám to. Věříme, že i vám a díky větším náhledům se u nás budete cítit zase o něco lépe. Všechny nové produkty již budou se zvětšeným náhledem. 

Rozdělené barvy

Další pro vás příjemná věc, jsou rozdělené barvy. Nově přidané produkty totiž již neřadíme v barevných kombinacích, ale každá barva má vlastní místo pro zobrazení. Díky tomu, nemusíte otevírat každý produkt zvlášť, abyste koukli na barevné kombinace.

Další doporučené produkty

Díky rozdělení barev, již na straně produktu není možnost volby barvy, nicméně pokud se dostanete na konec stránky, můžete se pohodlně dostat na další barvy dle náhledu. Mělo by vám to přinést vetší pohodlí procházení Bucifálka. Tuto výhodu oceníte především, když přijdete na Bucifálka přes odkaz na produkt, protože uvidíte náhledy i jiných barevných kombinací rovnou na stránce produktu.

Responzivita

Nové produkty mají lepší zobrazení na mobilech a tabletech. Upravili jsme šablonu tak, aby se vám obrázky nezmenšovali, aby text byl dobře čitelný a veškeré informace pěkně na stránce bez nutnosti někde dále klikat.

Nové kočárky

Mohli jste si všimnout, že každý týden přidáváme nové kočárky př. Kunert Mila. Tento trend chceme i nadále udržovat, abychom vám nabídli vždy něco nového a pokud možno rychleji než ostatní. Například kočárek easyGO minima jste si u nás mohli předobjednat, ještě před uvedením na trh.

Zapojte se

Odebírejte novinky, sledujte nás na Facebooku, sledujte náš youtube a web stránky. Získáte možnost účastnit se soutěží, získat slevové kódy, dozvědět se o novinkách a akcích. 

No, a pokud jste se dočetli až zde, tady je vaše odměna (slevový kód na 150Kč): LGAMDCEJ

Tagy novinky